משלוחים לכל הארץ - בהזמנה מעל 199₪ משלוח לנקודת איסוף בחינם ומעל 299₪ משלוח עד הבית בחינם

צמידים לאישה

החברה שלך התחתנה ואת מחפשת צמיד שישלים את הלוק שלך לאירוע? אולי מתחילה תפקיד במקום עבודה חדש ומחפשת לשדרג את הופעתך? תכשיטים, ובאופן מיוחד צמידים לאישה, מהווים נדבך חשוב לאין שיעור בשדרוג ההופעה היומיומית. צמידי אבן חן, צמידי עוגן ועוד רבים אחרים הם דוגמאות חלקיות בלבד לצמידים ייחודיים ומקסימים לנשים. בהתאם, בין אם הצמידים הם  פריט יחיד בעיצוב אישי ובין אם הם חלק מסט, מלאכת שיפור המראה הופכת בן רגע לאושר צרוף.

היצירתיות בעיצוב צמידים לאישה

מבחר הצמידים, כאמור, עבור נשים הוא עצום ואינסופי. בהתאם, רצוי שעיצוב צמידים אלו יעשה על ידי מעצבים מנוסים אשר ידעו ליצור צמידים בעלי טאץ' אישי ומראה בלתי מתפשר. אלו אופציות קיימות בצמידים לנשים?

צמידי אבן חן מהווים בחירה ראויה לאישה בעלת טעם עדין ובעלת יד עדינה לא פחות. צמידים אלו משובצים מאבני חן טבעיות – בין אם הן שחורות, לבנות, כחולות, ועוד צבעים רבים נוספים בעלי טקסטורה מיוחדת, מדובר בשיבוץ מודרני הנשאר באופנה לשנים רבות. לאישה המכירה בערך עצמה, ניתן לשבץ בצמידים אלו גם כתר בציפוי זהב.

 

צמיד עם רצועת פלדת אל חלד, בעל פלטה דקה, עדינה ו-ורודה הנושא כיתוב "המלכה שלו" תהיה בחירה מצוינת לנשואה טרייה, או לאישה המתעתדת להתחתן. מדובר בדגם יוצא דופן, המתיישב בנוחות על ידה של האישה, ומבטא רגש עמוק ואוהב כלפי בן זוגה. ראוי לציין כי מדובר בדגם ייחודי בעיצובו של ויקטור – ו.מ אקססוריז, יבואן תכשיטים מנוסה בעל יצירתיות והתאמה לטעמן האישי של נשים.

 

 

x

#{title}

#{text}

#{price}