משלוחים לכל הארץ - בהזמנה מעל 199₪ משלוח לנקודת איסוף בחינם ומעל 299₪ משלוח עד הבית בחינם

מה מסמל צמיד לגבר

צמידים ותכשיטים בפרט, הפכו בשנים האחרונות למוצר צריכה בסיסי עבור מרבית האוכלוסייה. אם בעבר, מרבית הצרכנים היו הקהל הנשי, הרי שהיום ניתן לומר שמכירת הצמידים מתחלקת בצורה שווה בין גברים לנשים. מה מסמל צמיד לגבר ומה הפך את הצמידים לכל כך פופולריים בשנים האחרונות בקרב האוכלוסייה הגברית?

חנויות התכשיטים לאורך שנים ניסו לחדור לשוק הגברי ולמכור את הצמידים גם לאוכלוסייה הגברית. בשנים האחרונות מובילי דעה רבים השתלבו בקמפיינים הפרסומיים של המותגים השונים וכיום, ההערכות הן שלאחד מכל 3 גברים בישראל יש צמיד ייחודי משלו.

"הרבה יותר מתכשיט לנוי..."

במחשבה חטופה ניתן לומר כי תעשיית התכשיטים מאפשרת לצרכנים ליהנות מתוספת לנראות החיצונית של האדם. עם השנים, תעשיית התכשיטים והצמידים בפרט, זוכה לצמיחה אדירה מדי שנה, דבר שהוביל אוניברסיטאות רבות לחקור את הנושא בקרב אוכלוסיית הצרכנים.

  1. יותר מ-50% מהנשים טענו כי גברים שלובשים תכשיטים הם נקיים יותר ואסתטיים יותר, בעיקר בגילאי הבגרות כאשר ניקיון ואסתטיקה נחשבות בעיני נשים כאחד מהמאפיינים החשובים ביותר של הפרטנר.
  2. רוב הנשים טענו כי גבר שעונד צמיד ליד נראה בעיניהן "מאתגר יותר" ובעל ביטחון עצמי גבוהה יותר מאלו שאינם עונדים תכשיטים.
  3. אחוז גבוהה במיוחד מהגברים טענו כי הם מתחברים לצמיד ועבורם הוא מסמל תקופה מסוימת בחייהם שהם שואפים לחזור אליה בשלב מסוים בעתיד.
  4. רבים טענו שהם מעדיפים לרכוש תכשיטים מחו"ל וענידת הצמידים מקנה להם תחושה של "חופשיות" במהלך החיים.
  5. בשנים האחרונות ישנה צמיחה של 12% ברכישת הצמידים וצמיחה של 17% בקרב קהל הצרכנים הגברי.
  6. כמעט כל גבר שעונד צמיד, רוכש מספר צמידים נוסף ומגוון בין האירועים השונים.

הגיע הזמן שתפנק את עצמך...

אנו מזמינים אתכם לצפות בגלריית התמונות ומגוון הצמידים שאנו מציעים באתר האינטרנט שלנו. צמידים איכותיים במיוחד ופופולריים בקרב הקהל הגברי. צמידים בעיצוב בלעדי שיסמלו עבורכם הרבה יותר מסתם תכשיט.

מוזמנים לצפות בקטלוג המלא ובעיצובים השונים של התכשיטים ולפנות אלינו לכל שאלה דרך אתר האינטרנט או באמצעות הטלפון.

 

x

#{title}

#{text}

#{price}