משלוחים לכל הארץ - בהזמנה מעל 199₪ משלוח לנקודת איסוף בחינם ומעל 299₪ משלוח עד הבית בחינם

צמידים

תכשיטים תמיד היו ותמיד יהיו המתנה המושלמת לגברים, לנשים ואף לנוער. הם מהווים מחווה קלאסית, סמלית ואף רגשית במעמד ערבי חג, אירוסין, וימי הולדת. בין אם מדובר בטבעות, בעגילים ואף בשרשראות, כל סוג תכשיט נושא בחובו את החזון העיצובי והאמירה האישית שנותן המתנה מעוניין להביע כלפי אהוב ליבו. עם זאת, צמידים נושאים עמם ייחודיות וסמליות בפני עצמם. מדוע צמידים הם המתנה המושלמת? בואו נסקור בקצרה חלק מהסיבות לכך.

צמידים כמתנה בעלת אמירה

הם אולי נחבאים אל הכלים בהשוואה לשרשראות או עגילים, אך צמידים מסמלים מראה מרשים לא פחות. בין אם הם מיועדים לנשים או לגברים, צמידים מביעים אמירה אישית ומגוונת לא פחות מאשר תכשיטים אחרים, וביכולתם להשלים כל הופעה. כבר בחרת את השמלה, עיצבת את השיער, התאפרת וענדת את השרשרת. מה חסר? צמיד! זהב או כסוף, צ'נקי או עדין, הסוגים הם אינסופיים וההתאמה, בהתאם, היא בלתי מוגבלת – ותלויה בטעם שלך.

  • הקפדה על חומרים איכותיים ועיצוב מוקפד

בין אם הצמיד מיועד לאמך או לאחיך, צמידים רבים מעוצבים היום בסגנון המתאים גם לנשים וגם לגברים – כלומר, צמידי יוניסקס. לצורך עיצוב מראה זה, יהיה צורך בשימוש בחומרי גלם ובשיבוצם באופן היהלום את שני המינים. הקפדה על קו עיצובי וצבעים אחידים יתרמו למראה זה.

  • התאמה מגדרית של הצמידים

צמידים רבים מעוצבים באופן ייחודי ונפרד לקהל הנשי ולקהל הגברי. הבת שלך מתחתנת? אולי מתקרב חג ואת רוצה לחגוג עם סטייל מהודר? צמידים לנשים, לדוגמא, ניתן לעצב באופן כיפי וצבעוני: שיבוץ בחרוזים צבעוניים ובעלי טקסטורה מורכבת, שימוש בחרוזי עוגן או אולי של כתר – אכן, האפשרויות הן אינסופיות ומתאימות למנעד רחב של נשים. במקביל, צמידים רבים לגברים מעוצבים בסגנון כבד יותר: חומרי גלם כמו פלדת אל חלד או עור, בשילוב פלטות וחריטה אישית – עיצוב צמידים לגבר הוא ייחודי, מודרני ונקי.

צמידים – האקססורי המושלם לאישה ולגבר

מעוניינים בצמידים יוניסקס? או בצמיד שמיועד לחברה הכי טובה שלך? אולי בתכשיט לאביך? בין אם רכישה בחנות שלו או באמצעות משלוח מאתר האינטרנט שלו, הצמידים ביבואו האישי של ויקטור ו.מ אקססוריז יסייעו לכם לבחור בצמיד המיוחד, המעוצב והמעניין ביותר.

 לחצו על התמונה למעבר לפריט – צמיד חוליות שחור מפלדת אל חלד בשילוב מגנטים

 

x

#{title}

#{text}

#{price}