משלוחים לכל הארץ - בהזמנה מעל 199₪ משלוח לנקודת איסוף בחינם ומעל 299₪ משלוח עד הבית בחינם

צמידים מעוצבים הטרנד

טרנדים שונים מגיעים מדי שנה וחולפים, אך בתחום התכשיטים, הטרנדים רק תופסים יותר ויותר מהאוכלוסייה בשנים האחרונות וקצב הצמיחה בענף גדל מדי שנה. כיצד הפכו הצמידים לטרנד כל כך פופולרי בקרב הקהל הנשי ובקרב הקהל הגברי? כל התשובות שלא העלאתם על דעתכם, בגוף הכתבה.

 

לחצו על התמונה למעבר לפריט – צמיד אבני חן כתר כפול

 

כל הסיבות שהפכו את אותם צמידים מעוצבים לטרנד החם ביותר!

 1. מראה חיצוני.


  ההנחה הרווחת של מרבית האוכלוסייה ושל יצרני התכשיטים הייתה עד כה משתייכת למראה החיצוני. החשיבות של המראה החיצוני הייתה מאז ומעולם הגורם המכריע שגורם לאנשים להוציא כסף רב על לבוש ואבזור, אך למעשה, מחקרים שונים שנערכו באוניברסיטאות מצאו כי לאו דווקא המראה החיצוני בפני שאר האוכלוסייה והקרובים לאדם גורמים לאנשים להוציא כספים רבים על תכשיטים וצמידים ודווקא תחושת הביטחון העצמי ואהבת המראה החיצוני שלהם מבחינת האדם עצמו גורמת לאנשים לרכוש תכשיטים וביניהם צמידים.
 2. "נשים מקבלות רושם ראשוני חיובי מגברים שעונדים צמידים".


  במחקר שנערך באוניברסיטה בארה"ב נמצא כי הרושם הראשוני של נשים בקשר לגברים שעונדים צמידים הוא חיובי במיוחד. נשים רבות טענו כי גברים אשר עונדים צמידים לרוב יותר אסתטיים ונקיים, תכונה חשובה במיוחד לנשים מבחינת בחירת הפרטנר לחייהם.

  בנוסף, בשל העובדה שהטרנד של הצמידים היה בעבר בקרב נשים, הרבה מהן רואות בגברים העונדים צמידים כבעלי ביטחון עצמי גבוהה במיוחד.
 3. "חלק בלתי נפרד מהצרכנים.."


  רבים הצהירו כי ברגע שהחלו ללכת עם צמידים הרגישו "עירומים" ברגע שיצאו לאירועים שונים מבלי לענוד את הצמיד.

אל תתפשרו על רשום ראשוני פחות מ-מושלם!

אנו מזמינים אתכם לצפות במגוון רחב של צמידים שאנו מציעים לגברים ונשים באתר האינטרנט שלנו. צפו בגלריות התמונות של הצמידים באתר והזמינו On-Line מוצרים איכותיים במחירים הוגנים לצרכן.

בין סוגי הצמידים שאנו מציעים באתר האינטרנט תוכלו למצוא תכשיטים מחומרים איכותיים, צביעה בהתזת כסף, זהב ונחושת ושיבוצי זירקונים וקריסטלים בגימור לייזר מדויק.

 צריכים עזרה? גלשו באתר האינטרנט שלנו, צפו בגלריות ובצמידים השונים ובחרו עבורכם את הצמיד המושלם. מוזמנים ליצור אתנו קשר לכל שאלה דרך טפסי יצירת הקשר או באמצעות הטלפון.

 

x

#{title}

#{text}

#{price}