משלוחים לכל הארץ - בהזמנה מעל 199₪ משלוח לנקודת איסוף בחינם ומעל 299₪ משלוח עד הבית בחינם

צמיד זהב לנשים

תכשיטים הם הדרך שלנו להוסיף פן יוקרתי, נעים ואותנטי למראה החיצוני שלנו וכמעט כל אישה מתפנקת עם צמיד זהב, כסף או צמיד בצבע אחר בכדי להעניק לעצמה תחושת ביטחון במראה החיצוני שלה. צמיד זהב לנשים, הוא הצמיד המועדף על פני מרבית הנשים והפופולרי ביותר בחנויות התכשיטים השונות ברחבי העולם.

מדוע כולן מעדיפות דווקא צמיד זהב?

יש משהו יוקרתי, אותנטי ומיוחד שמתייג את צבע הזהב למראה עדין שמלא בעוצמה. רבים משייכים את העדיפות לצבע הזהב בגלל הסיבה שבממלכות השונות ברחבי העולם הנסיכות היו מתגנדרות בצמידים ותכשיטים בצבע הזהב, אך למעשה, מחקרים שונים הציגו שהסיבה לכך הפכה להרבה יותר עמוקה.

חלק מהמחקרים הציגו כי הביטחון העצמי של הנשים אשר עונדות תכשיטים וצמידים בצבע הזהוב הוא גדול יותר. נשים רבות מרגישות עוצמתיות ויפות יותר מאשר ברגעים בהן עונדות צמידי כסף או צמידים מעוצבים אחרים.

אחרים סבורים כי בעולם המודרני רבים נמשכים כלפי המראה היוקרתי, וצבע הזהב מעניק מראה יוקרתי ועדין כפי שמרבית הגברים היו מעוניינים לפגוש.

הבהלה לצמידי הזהב לנשים וגברים

חנויות התכשיטים המובילות מציגות דו"חות שנתיים ובהן ניתן לראות באופן בוהק את העלייה החדה ברכישת הצמידים משנה לשנה ואת הפופולריות שגוברת גם בקרב הגברים. צמידי זהב אף עברו את שרשראות הזהב בשנים האחרונות וכיום, אחת מכל 3 נשים בממוצע ברחבי המדינה עונדת צמיד על ידה.

בנוסף, חנויות התכשיטים מציינות כי צמידי זהב הם המתנה הפופולרית ביותר שנשים מעניקות לגברים לימי הולדת ותאריכים מיוחדים עבור בני הזוג, דבר המעיד על המשיכה הנשית לגברים אשר עונדים צמידים מזהב.

אם בעבר, רכישת צמיד זהב הייתה כרוכה בהוצאה כספית גבוהה במיוחד, הרי שהיום ניתן לרכוש מגוון רחב של צמידים גם במחירים נוחים במיוחד ומותאמים לכל כיס, הן לנשים והן לגברים המעוניינים לשדרג את המראה החיצוני והרושם הראשוני כלפיהם.

אתם מוזמנים לגלוש באתר האינטרנט שלנו ולצפות בגלריית התמונות של הצמידים השונים שאנו מציעים באתר. מחירים נוחים ואיכות גבוהה במיוחד למוצרים ואפשרות רכישה ישירות דרך אתר האינטרנט שלנו ומשלוח עד הבית!

 

x

#{title}

#{text}

#{price}