משלוחים לכל הארץ - בהזמנה מעל 199₪ משלוח לנקודת איסוף בחינם ומעל 299₪ משלוח עד הבית בחינם

צמיד חרוזים לגבר

לרוב, כשאנשים שומעים את צירוף המילים "צמיד מחרוזים", הם יניחו כי התכשיט מיועד לנשים – אך טעות גדולה בידיהם. בשנים האחרונות, חלה מודעות ניכרת בקרב גברים רבים, בפרט אלו מישראל, בעודם מתכננים את הופעתם החיצונית. לצד המודעות הגוברת לאופנה, כך גם הביטחון העצמי וההכרה בטעמם האישי של גברברי ארצנו. צמיד לחרוזים לגבר, אם כן, הוא בחירה אופנתית מעניינת ומיוחדת.

צמיד חרוזים לגבר – כיצד לעשות זאת נכון

אין ספק שחלק מתהליך בחירת צמיד חרוזים, בדומה לתהליך בחירת כל תכשיט אחר, כולל מעקב אחר מספר שלבים וסימון וי ליד כל אחד מהם. מה הם כוללים?

  • שילוב יצירתי בין החרוזים לחוטים

צמידי חרוזים הם צמידים מעוצבים, כאשר החרוזים עצמם עשויים נחושת בציפוי זהב שיכול להיות צהוב, מושחר או לבן. ישנם מעצבים אחרים, לעומת זאת, שיכינו צמידים מחרוזים העשויים אבן המטייט, או מחרוזים יפניים המעוצבים בטכניקת פיסול. בנוסף, מעצבי תכשיטים רבים, בבואם להרכיב צמידי חרוזים, מתבססים על חוטים מחומרים מגוונים כמו חוט גומי או סיליקון.

  • עבודת מעצב התכשיטים מול "פס ייצור" המוני

צמידים רבים שעשויים מחרוזים הם עבודת יד. הכוונה היא שמעצב תכשיטים מקצועי הכין את הצמיד, והצמיד לאו דווקא הוכן ב"פס ייצור" המוני. בהתאם, רצוי לקחת זאת בחשבון בעת בחירת הצמיד העשוי חרוזים: מחיר הצמיד יעלה במידה ומעצב תכשיטים הכין בעצמו את התכשיט בסטודיו. התקציב שלכם מעט דחוק? אין צורך לרוץ ולסקור את החנויות בקניון הקרוב לביתכם. חנויות מעצבים – בין אם חנויות פיזיות או אונליין – מציעות סיילים או מכירות חיסול של חלק מן התכשיטים מעונות קודמות. בהתאם לכך, תוכלו לרכוש את צמיד החרוזים האהוב עליכם, ובמקביל לעמוד בתקציב שהועדתם לרכישה ללא צורך להסתפק בעבודה המונית של צמידים מחרוזים מהרשתות הגדולות.

צמידים מחרוזים מעוצבים

לצד רכישת צמידים מחרוזים איכותיים, רצוי לרכוש אותם ממעצב או יבואן ישראלי מקצועי, עליו ניתן לסמוך. אצל ויקטור – ו.מ אקססוריז מכירים היטב את עולם התכשיטים, ודואגים לייבא צמידים איכותיים, כאשר רוב העיצובים שייכים להם בבלעדיות. אתם מוזמנים להצטרף לחוויית קנייה מלהיבה.

 

 

x

#{title}

#{text}

#{price}