משלוחים לכל הארץ - בהזמנה מעל 199₪ משלוח לנקודת איסוף בחינם ומעל 299₪ משלוח עד הבית בחינם

שרשראות לבנים

שרשרת היא ללא ספק פריט נוי לטיפוח אישי, שבו עושות נשים שימוש יומיומי ועם המון טעם. אלא שכאשר מדובר בגברים, הרעיון של טיפוח אישי, עד כמה שהוא חשוב, לא מצליח להתקיים בפני עצמו ובדיוק מהסיבה הזאת, שרשראות לבנים כוללות בתוכן בדרך כלל מסר שמיועד לחזק את הגבריות של העונד אותן. המסר הזה יגיע בדרך כלל באמצעות תליון התלוי על גבי השרשרת ושני התליונים השכיחים ביותר בהקשר זה הם עוגן שמסמל את גבורת הימאי וחץ או חוד חנית מחודד שמסמל את הצייד הנצחי. על כך אפשר להוסיף גם את הנוצה, מגן דוד וסמלים נוספים שמיועדים לטשטש את העובדה שמדובר רק בפריט טיפוח אישי, ולהוסיף לו לכאורה נופך עם משמעות, רצוי גברית מובהקת.

 

מוטיב הגבריות – שרשראות וצמידים

שילוב של מוטיב גברי בפריטי טיפוח אישי לגברים הוא אינו ייעודי רק לקטגוריה של שרשראות לבנים. מוטיב כזה בדמותו של תליון זהב, כסף או אפילו טיטניום, אפשר למצוא בכל פריט שבו זה יכול להתאים ובמיוחד שרשראות וצמידים המיועדים לגברים. אם חשבתם שנשים מוטרדות מהמראה שלהן ומשקיעות זמן רב מדי בטיפוח אישי ובהתלבטויות סביב צבעים, סגנונות ועיצובים למיניהם, אתם עשויים לגלות שאצל גברים, זה אפילו מורכב יותר. שרשרת סתמית נראית לגבר הטיפוסי כנשית מדי. ישנם גברים שלא יתחברו לנוצה והעוגן, אבל אם על קצה השרשרת שלהם יונח תליון חץ מאסיבי ומודגש, יוכלו אפילו ליהנות מתחושת בוסט לגבריות שלהם. כשבוחרים שרשראות לבנים חשוב מאוד לחשוב על האלמנטים הללו שיכולים להשפיע מאוד על חוויית ענידת השרשרת עבור הגבר שלו היא מיועדת.

 

בכל מקרה, ברכישת שרשראות וצמידים לגבר, ממש לא צריך להמציא את הגלגל. לאורך שנים התקבעו כמה דגמים נבחרים שגברים פשוט אוהבים לענוד. הם יכולים להיות מבוססים על חוט עבה לולאות מתכת או חרוזי מתכת, לשלב אבני חן בגווני קיצון (כהה/ בהיר) וכמובן תליונים מאוד ספציפיים, שגברים אוהבים. הגבר שלו אתם קונים את השרשרת לא צריך יותר מזה. הוא רק צריך שעם השרשרת הנבחרת, תגיע גם מנה נאה של גבריות.

 

בחנות התכשירים VM Accessories תוכלו למצוא כמה מהדגמים הפופולאריים ביותר בקטגוריה של שרשראות לבנים וכמובן עוד שלל שרשראות וצמידים לגברים בעיצובי זהב, כסף, טיטניום, אבני חן ועוד. את כל הפריטים תוכלו לבחון ולהזמין כבר עכשיו באתר החנות או שתוכלו ליצור איתנו קשר עם כל שאלה בטלפון 050-2323056.

 

 

 

x

#{title}

#{text}

#{price}