משלוחים לכל הארץ - בהזמנה מעל 199₪ משלוח לנקודת איסוף בחינם ומעל 299₪ משלוח עד הבית בחינם

שרשרת מגן דוד לגבר

הבן שלכם עולה למצוות? יום העצמאות מתקרב? אוטוטו לקראת ערב חג ועדיין אין לכם מתנה לאחיין? שרשרת מגן דוד לגבר או אפילו לנער היא מתנה מעולה ומיוחדת. בין אם התליון עשוי מזהב, מיהלומים שחורים ולבנים, בסגנון כנעני ומצופה בטיטניום, המבחר הרב  של שרשראות מגן דוד לגבר היא משימה קלה למדי, ואף כזו שלא תגרום לכם לחרוג מהתקציב. אין ספק שהמתנה הקרובה שתעניקו לקרוב המשפחה האהוב תהיה מרשימה ועל זמנית.

 

לחצו על התמונה למעבר לפריט - שרשרת מגן דוד לגבר
 

 

 

כיצד בוחרים שרשרת מגן דוד לגברים?

בחירת מתנת יום הולדת או אפילו לחג היא איננה משימה קלה. בחרתם בשרשרת מגן דוד? אין ספק שבחרתם נכון. כעת, שלב מורכב לא פחות ניצב לפניכם: לבחור את השרשרת עם תליון מגן דוד המסוגנן באופן כזה שימצא חן בעיני מקבל המתנה.

  • המתנה המושלמת לעולה לתורה

ראשית, ישנה הבחירה הקלאסית של שרשרת באורך בינוני המצופה זהב ואליה מחובר תליון מגן דוד בינוני או קטן עשוי פלדת אל חלד. בחירה קלאסית זו תתאים למרבית הגברים, ובפרט לבני נוער העולים למצווה ומעוניינים בתכשיט שגם יסמל את המסורת שלהם וגם לא ינקר את העיניים יתר על המידה. בנוסף, ומשום שהתליון מצופה בזהב בלבד, פרט זה משפיע, בהתאם, על מחיר השרשרת ויעזור לכם להעניק מתנה מיוחדת שגם תעמוד בתקציב סביר.

 

  • הבחירה לגברים הבוגרים

לגברים בוגרים בגילם ובנפשם יזכו לשרשרת עם תליון מגן דוד ייחודי ובעל אמירה אישית הרבה יותר. עיצובים עבור קבל גברי זה יהיו קלאסיים פחות בעיצובם, ומגוונים הרבה יותר. מה עיצובים אלו כוללים? ניתן, לדוגמא, לחרוט על התליון את ראשי התיבות של שמו של מקבל המתנה, או לעצב את תליון מגן הדוד בשילוב מרכבה מוכספת.

המתנה המושלמת לחגים ובאירועים מיוחדים

בחירת מתנה לאדם קרוב היא איננה משימה פשוטה, בייחוד כאשר המתנה טומנת בחובה משמעות וסמליות רבה לקראת החגים או לקראת עלייה לתורה. עם זאת, שרשרת עם תליון מגן דוד היא המתנה המושלמת. ויקטור ו.מ אקססוריז, חברת תכשיטים וותיקה ויוקרתית, תסייע לכם בתהליך בחירת התכשיט, כולל התליון, באופן שיקלע לטעמו של אהוב ליבכם וגם יאפשר לכם לעמוד בתקציב שלכם.

 

x

#{title}

#{text}

#{price}